Celkový dojem byl víc než dobrý, dovolenou jsme si užili. krásná zahrada, hezká pláž, pokud hledáte odpočinek, relax, pohodu a místo pro strávení příjemné dovolené, doporučujeme návštěvu a pobyt. Určitě jsme byli v lepších hotelích, ale zdejší klid, a téměř rodinná atmosféra a nápomocní lidé Vám to nahradí.

Další fotky(+ 1)